Nový web

Dnes 12.9.2010 byl konečně po téměř roční pauze na web přidán nový obsah, přesněji řečeno do sekce „Mecha“ a při té příležitosti byl web předělán do pro mě pohodlnějšího rozhraní wordpressu.

Bohužel přechodem na WP bylo potřeba vytvořit nový design stránek. I když byl předchozí design stránek povedený, převést ho plně na wordpress byl pro mě nadlidský úkol, proto jsme i z čisté lenosti použil  defaultní skin wordpressu „twenty ten“. Dalším mínusem nového webu bude rychlost načítání stránek, zvláště pak galerií. Přeci jenom web je umístěn na doméně zdarma, a ty jak je známo neoplývají převratnou rychlostí. Časem snad přejdu na vlastní doménu.

Všem vám, co o tyto stránky už nějakým způsobem zakopnete, přeji příjemné počtení a jako vždy se budu snažit web aktualizovat co to jen půjde, a to i když už užitečných a relativně zajímavých informací není mnoho, věřím že vám je stále co nabídnout.

S pozdravem
Sety

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>