O nás

Zdravím všechny. Jmenuji se Martin Polívka, někteří mě znají pod přezdívkou Sety, a někteří mě neznají vůbec, každopádně bych se měl asi považovat za iniciátora celého tohoto projektu. Hned ze začátku by jsem chtěl nejdříve poděkovat jedné velice důležité osobě v tomto projektu, mé kamarádce a autorce překladu všech 5 episod Yukikaze a většině textů zde na webu, Janě Votrubové alias Akiko, za její odhodlání a trpělivost, kterou tomuto projektu dala. A bez které by tento projekt nikdy nevznikl. Dále Camparimu a Jejce za konečné korektury.

Může se to zdát směšné, ale za vznikem celého projektu, od překladu anime, až po vznik těchto stránek mě přivedlo celkem neznáme amv 21_NHMK_Gradius.avi , z dílny NHMK, od tvůrce slavného amv sestříhaného z 13 dílné série Hellsing, Eternal Damnation s hudebním doprovodem skupiny E.S. Posthumus, písní Pompeii . I když už na nic nového od tohoto tvůrce ?asi? nenarazíte, v mém AMV top10 si jeho tvorba vdicky nějaké to místečko najde.

[J.A.M.] team – členové

Sety – Martin Polívka
- Iniciátor celého projektu, sazba a encoding , tvorba a správa stránek (verze 1 a 2)

E-mail: sevatylen-at-gmail.com
ICQ: 335470848
Google+

Akiko - Jana Votrubová
- Překlad anime, plus překlad hromady textů použitých na webu, korektura

Trexider
- Překlad a korektura textů z angličtiny v sekci Mecha

Campari
- korektura

Jejka
- korektura

Z historie webu

První verze webu, vytvořená v prográmku podobnému Office Publisher. Po grafické stránce velice povedená, bohužel po stránce údržby a inovace naprosto nepraktický.Komentáře nejsou povoleny.