Plastový model Yukikaze

Konečně, po déle jak roce se mi podařilo nafotit slepený a namalovaný plastový model Yukikaze v měřítku 1:100. Model jsem dostal jako dar od jednoho známého z jeho cest po Japonsku. Slepený ho mám už cca dva roky, nějak prostě nebyl čas ho vyblejsknout… :) No uznejte samy, není to nádhera, viz galerie.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Oprava

Až dnes, po více než 2 měsících jsem si všiml, bohužel až teď, že při uploadovaní stránek z mého PC na servery wz.cz došlo k menší chybičce v konfiguraci. A to že se nezobrazovali vybrané obrázky. Bohužel se jednalo o důležité doplňkové obrázky k textům, a obrázků zkrášlující vzhled jinak strohého motivu WP. Tím by se také vyjasnily některé negativní ohlasy na nový vzhled webu :) Chyba už byla ale napravena, takže tímto je nový design webu 100% funkční.

A abych nalákal zhrzené návštěvníky zpět, přidal jsem další galerii. Bohužel jako vždy jsou tu menší komunikační problémy mezi servery wz.cz a WP, takže tvorba náhledů se trochu protáhne…

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Galerie

Provedl jsem menší změny v sekci Picture. Vytvořil jsem pro každou galerii samostatnou stránku a přidal druhou galerii. V plánu jsou ještě další dvě zajímavé galerie :)

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

Nový web

Dnes 12.9.2010 byl konečně po téměř roční pauze na web přidán nový obsah, přesněji řečeno do sekce „Mecha“ a při té příležitosti byl web předělán do pro mě pohodlnějšího rozhraní wordpressu.

Bohužel přechodem na WP bylo potřeba vytvořit nový design stránek. I když byl předchozí design stránek povedený, převést ho plně na wordpress byl pro mě nadlidský úkol, proto jsme i z čisté lenosti použil  defaultní skin wordpressu „twenty ten“. Dalším mínusem nového webu bude rychlost načítání stránek, zvláště pak galerií. Přeci jenom web je umístěn na doméně zdarma, a ty jak je známo neoplývají převratnou rychlostí. Časem snad přejdu na vlastní doménu.

Všem vám, co o tyto stránky už nějakým způsobem zakopnete, přeji příjemné počtení a jako vždy se budu snažit web aktualizovat co to jen půjde, a to i když už užitečných a relativně zajímavých informací není mnoho, věřím že vám je stále co nabídnout.

S pozdravem
Sety

Rubriky: Novinky | Napsat komentář